top of page

Teknolojinin Sınırlarını Zorlayın! (TEDEV)

Eğlenceli 3D Videolar

Heyecan Verici – Etkileyici Görsel Sunum

Akılda Kalıcı Eğitici İçerikler

Derse Katılımda Artış

Tüm dünyada seçilmiş okullarda yapılan araştırmalar ve pilot uygulamalarla Stereoskopik 3D görsel eğitimin %70 başarı oranını arttırdığı ispatlanmıştır. Son teknolojiyi kullanarak öğrencilerinizin hem daha başarılı olmasını hem de derslere olan ilgisini arttıracaksınız.

3D Matematik, 3D Fizik, 3D Kimya, 3D Biyoloji gibi temel derslerde 6. Sınıftan 12. Sınıfa kadar müfredatta yer alan konuların tek tek işlendiği 350 parça videodan oluşan 3D görsel eğitim seti ile kuracağınız 3D sınıflarda son teknolojiyle eğitim almalarını sağlayın. 3 boyutlu eğitim almış bir öğrenci hem derse konsantre olabiliyor, hem derste gördükleri aklında kalıyor, hem de kendini değerli hissediyor, çünkü 3 boyutlu eğitim teknolojisinden yararlanıyor.

Aktif Shutter 3D gözlükler ve 3D projeksiyon cihazlarıyla öğrenciler geleceğe teknolojiyle hazırlanıyorlar.

Kolejler, Üniversiteler, Dershaneler, Eğitim Enstitüleri, Okullar, bilim ve kültür merkezleri kısacası eğitim alanında faaliyet gösteren tüm kurumlar 3D teknolojisini hayata geçirerek marka olma yolunda bir adım daha atıyorlar, 3D ve 3 Boyutlu anahtar kelimelerin çekim gücü ve eşsiz başarılı sonuçları çok büyük bir reklam öğesi olarak ön plana çıkıyor.

3D Eğitim sayesinde hem kurum yönetimi, hem eğitimciler, hem öğrenciler hem de veliler kazançlı çıkıyor. Son teknolojilerin kullanımıyla yaşam standartları ve eğitim kalitesi en üst seviyelere çıkartılıyor.

Kaynak: Tedev


Tanıtılan Yazılar
Daha sonra tekrar deneyin
Yayınlanan yazıları burada göreceksiniz.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page